10K PREMIUM LUXURY FASHION

Či už hľadáte štýl ktorý by vyhovoval vášmu modernému životu, alebo štýl pre vaše najdôležitejšie veci, ste na správnom mieste. Vitajte vo svete hojnosti, estetiky, kvalitných materiálov, nádherných farieb, tradície poctivého remesla, času a prestíže. My vám pomôžeme otvoriť dvere do sveta smotánky. Vstúpte!

Našou víziou bolo vytvoriť jedinečný spôsob, ktorý by mohol riešiť komplexné požiadavky náročných zákazníkov a tak uspokojiť dopyt po premiovych značkách zvučných dizajnérov. Naša platforma je postavená na troch základoch: luxus, kvalita, individualizmus.

Luxusné značky ako koníček a životný štýl

Už 30 rokov úspešne predávame prémiové značky v Rakúsku, Maďarsku, Česku a teraz už aj na Slovensku.  Sme výhradný distribútor Sara Burglar a Billionaire pre SR a ČR. Viac ako 90% produktov ktoré u nás nájdete nikde inde nekúpite. Nechávame si šiť originálne modely priamo u výrobcu, aj tým sme sa stali výnimočnými. Naše modely sú jedinečné v limitovaných edíciach. Milujeme klientelu, ktorá ocení prémiovú kvalitu a zmysel pre detail. Denne pomáhame povedať „MILUJEM ŤA“ správnej osôbke, nádherným darom aj prostredníctvom E-shopu Luxusný darček.

Nakupujte aj v našom eshope